fbpx

O mně

Jsem kouč, lektor, podnikatel, ale taky partner, milenec a táta.

Jak být (dospělý) muž a co všechno k tomu patří, je pro mě velká otázka. Myslím, že pro většinu z nás sem určitě patří vydělávat peníze a postarat se o rodinu. Najít v životě něco, co mi dává smysl, kam a za čím jdu. Dosahovat cílů. Mít naplňující partnerský život. 

Pro mě to znamená i to, že jsem opustil velmi dobře placenou práci realitního makléře a vrhl se do projektu Dobrý milenec. Věřím totiž, že jde o něco, co je důležité, dobré a co mě naplňuje. 

O mojí odbornosti se dočtete na konci stránky.

Jsem Beran, mám rád změny a jsem hodně tvrdohlavý, takže často potřebuju zažívat různé extrémy, aby mi něco došlo. Moje životní cesta je tudíž hodně klikatá a různorodá.  Od relativně normálního dětství na malém městě za Prahou přes dospívání na gymplu v Praze jsem se dostal do vysokoškolského věku. Tady jsem zažil svoje první srdceboly a začal objevovat i jiný než klasický způsob života a nakládání se sebou.

Byl jsem úspěchem hypnotizovaným 20letým MLM podnikatelem, ametysty ověšeným ezoterikem, asketickým jogínem, polyamorním tantrikem, raw food veganem... až jsem se dostal po 15 letech do bodu, kde jsem teď. Díky peripetiím v partnerských vztazích, díky dětem, díky bolesti a momentům zoufalství, díky mužským kruhům, díky meditacím, díky přátelům, díky výcvikům a kurzům a v neposlední řadě díky ženám dnes mám pevnou půdu pod nohama, fungující vztah, práci, která mě naplňuje a baví. Dnes vím, co chci, a vím, že jestli toho dosáhnu, je jen a jen na mně. 

Díky výčtu svých „já“ si dovolím tvrdit, že jsem udělal spoustu životních zkušeností (zdráhám se použít slovo chyba, protože všechno, co jsem zažil, mě něco naučilo, někam posunulo), na základě kterých vím, že každý máme svůj příběh, své přesvědčení, svou roli a svůj způsob, jak chceme žít. Pokud tě baví lidé jako jsem já, a chceš s něčím pomoct, něco se naučit nebo sdílet, porozhlédni se po webu, co dělám a pak se mi tady můžeš ozvat.

 

Kvalifikace

aneb proč si myslím, že můžu dělat, co dělám

Somatický kouč

- výcvik jsem ukončil v roce 2018
- ve firmách koučuji / vedu wokshopy od 2015

Compassionate leadership training

- mezinárodní výcvik „vědomého mužství“
- komunikace, leadership, psychologie
-„mužská témata“: sexualita, práce, vztahy, děti, rozchody,...

Seberozvoj

- Radical Honesty, Brad Blanton
- 3 roky sebezkušenostní Gestalt terapie
- 1 rok rogeriánské sebezkušenostní terapie
- 2letý výcvik České školy klasické homeopatie, Mgr. Pavel Opelka
- 11 let kurzy jógy, tantry a meditací (6 let jsem kurzy vedl)